Strona Główna Agrikom
Gościmy aktualnie:
We have 1 guest online
WAŁY UPRAWOWE

 Oferujemy Państwu wały uprawowe Duńskiej, cenionej marki DALBO produkującej sprzęt uprawowy, głównie wały uprawowe oraz brony talerzowe.  

 dalbo wa³y uprawowe, brony talerzowe

Maxiroll

 

Nowa generacja 3 częściowego wału składanego hydraulicznie z sekcjami składanymi poziomo. Składanie i rozkładanie przeprowadzane jest podczas gdy ciągnik znajduje się na polu. Standardowy, hydrauliczny podział masy gwarantuje 100% równy nacisk na całej długości roboczej wału.

 

System DUOFLEX posiada urządzenie akumulacyjne pozwalające na niezależną pracę każdej części wału gwarantując optymalny kontakt z podłożem na całej długości roboczej. Ciężka rama z prześwitem 90 cm w pozycji roboczej jest specjalnie zaprojektowana aby umożliwić dołożenie regulowanej hydraulicznie belki kruszącej z zębami o szerokości 80 mm oraz wysokości 500 mm.

 


Maxiroll Greenline

 

 

Maxiroll – greenline jest nowoczesnym rozwiązaniem do zarządzania terenami zielonymi z całkowicie hydraulicznym składaniem I rozkładaniem wałów balastowych. To rozwiązanie tworzy nowe kryterium w kierowaniu terenami zielonymi. Ważnym elementem są wały o średnicy 710 mm skonstruowane z 10 mm wysokoodpornej stali. Wodoszczelne cylindry obracają się obsadzone na przechodzącej przez nie osi gwarantując optymalny nacisk na podłoże.

 

 

Wyprofilowane końce oraz bliska odległość wałów redukują uszkodzenia podczas obracania się oraz chronią glebę  i trawę. Możliwe jest agregatownie z hydraulicznie regulowaną i poziomowaną broną z zębami sprężynowymi.

Możliwość integracji ze sprzętem wysiewającym pozwala na jednoczesny ponowny lub nowy wysiew.     


Compact Classic

Hydrauliczne składany 3-sekcyjny wał z poziomą pozycją transportową oraz bardzo nisko położonym środkiem ciężkości. Składanie i rozkładanie wału jest całkowicie kontrolowane z siedzenia kierowcy w momencie gdy ciągnik znajduje się już na polu. Zachodzenie na siebie poszczególnych wałów gwarantuje pełną penetrację, szczególnie na zakrętach jak i podczas pracy na wzniesieniach. Mechaniczny system rozdziału masy (dwie ciężkie sprężyny ) przenoszą ciężar z środka maszyny na sekcje boczne gwarantując ten sam nacisk na całej długości roboczej maszyny. System DUOFLEX zapewnia iż każdy wał pracuje niezależnie od pozostałych., a to z kolei gwarantuje kontakt wału z podłożem na całej jego długości.


Compact 5-sekcyjny

 

Hydraulicznie składany 5-cio sekcyjny wał z poziomą pozycją transportową i bardzo nisko umieszczonym  środkiem ciężkości. Składanie i rozkładanie wału jest całkowicie kontrolowane z siedzenia kierowcy w momencie gdy ciągnik znajduje się już na polu. Zachodzenie na siebie poszczególnych wałów gwarantuje pełną penetrację, szczególnie na zakrętach jak i podczas pracy na wzniesieniach. Hydrauliczny system rozdziału masy przenosi ciężar z środka maszyny na sekcje boczne gwarantując ten sam nacisk na całej długości roboczej maszyny. System DUOFLEX zapewnia iż każdy wał pracuje niezależnie od pozostałych, a to z kolei gwarantuje kontakt wału z podłożem na całej jego długości.

Copyright (C) AGRIKOM 2008